MOKYMAS PLAUKTI

Plaukimo akademija Banga – tai viena iš didžiausių plaukimo akademijų Lietuvoje, kuri savo veiklą vykdo Kaune, Girstučio baseine ir Klaipėdoje, Klaipėdos baseine.

Plaukimo akademijos siekiamybė yra suteikti saugaus elgesio vandenyje pagrindus, išmokyti plaukti bei kurti ir vystyti plaukimo sporto bendruomenę. Taikant pažangią mokymo plaukti programą „Learn to swim“ (angl. išmok plaukti) bei profesionalių trenerių įgūdžius, kiekvienas plaukikas, nepriklausomai nuo amžiaus, turi galimybę atskleisti visą savo potencialą.

Akademija Banga bendradarbiauja su 150 metų veikiančia tarptautine ,,Swim England“ organizacija, kurios mokymo plaukti ir vertinimo sistema remiasi daugiau nei 80% Anglijos plaukimo klubų. Programa „Learn to Swim“ (angl. išmok plaukti) yra pirmasis Lietuvoje įdiegtas tarptautinis modelis, kuris treneriui leidžia metodiškai dirbti, stebėti progresą, vertinti klaidas, teikti pasiūlymus ir stiprinti silpnąsias vietas. 

Plaukimo treniruotės akademijoje Banga vyksta pagal unikalią mokymo plaukti programą „Learn to Swim“ (angl. išmok plaukti), kuri apima visą vaiko, kaip plaukiko kelionę nuo pirmo prisilietimo prie vandens iki profesionalaus plaukimo. Mokymo plaukti sistema sudaryta iš 10–ties lygių. Po kiekvieno sėkmingai įveikto mokymo plaukti etapo vaikui įteikiamas mokymo plaukti pažymėjimas, kuris sustiprina vaiko motyvaciją siekti daugiau, o tėvams užtikrinamas grįžtamasis ryšis tarp plaukimo akademijos, trenerių, tėvų ir plaukimo pamokas lankančių vaikų.

Plaukimo akademija formuoja individualias ir grupines plaukimo treniruotes tiek vaikams, tiek suaugusiems.

Plaukimo akademijos tikslas, kad Jūs arba Jūsų vaikas taptų pasitikintis savimi, mokėtų plaukti ir būtų saugus vandenyje. Plaukimo akademija pasirengusi bendradarbiauti, o mokymo plaukti procesą padaryti įdomų, įtraukiantį  ir motyvuojantį!

Daugiau informacijos apie treniruotes rasite: www.klubasbanga.lt

Galerija

 

Į paslaugų sąrašą