KLIENTO ATMINTINĖ

Planuojate apsilankyti Girstučio baseine?

Paruošėme Jums atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus

Kas Jūsų laukia registratūroje?

Jus pasitiks maloni administratorė, kuri paprašys užpildyti kliento anketą, ji gali paprašyti jūsų asmens dokumento, tapatybei patvirtinti. Mums labai svarbus mūsų lankytojų saugumas! Administratorė papasakos apie bendrąsias tvarkos taisykles. Jeigu kyla klausimų – nebijokite klausti.

Įsigysite narystę?

Žinokite, kad narystės yra vardinės ir priklauso tik tam žmogui, kuris ją įsigijo. Naryste negalima dalintis su kitu žmogumi. Taip pat reikės įsigyti kortelę, kurią pateiksite administratorei kiekvieną kartą ateidami. Su šia kortele galėsite naudotis išskirtiniais partnerių pasiūlymais, nuolaidomis ir privilegijomis!

Ką gaunate įsigijęs mūsų paslaugą?

Paslaugą „Baseinas + grupinės treniruotės“ sudaro: 50 m. baseinas, 25 m. baseinas, pramoginis baseinas su nusileidimo kalneliu, šiltas (net 34° C) ir negilus vaikų baseinėlis, keturios sūkurinės vonios, keturios pirtys, šalto vandens baseinas po pirties, visos grupinės treniruotės baseine ir grupinių užsiėmimų salėse. Tvarkaraštį galite gauti registratūroje arba pasižiūrėti čia. Papildomai galite įsigyti treniruoklių salės paslaugą.

Su Jumis yra vaikų iki 16 metų?

Vaikai iki 16 m. negali lankytis be suaugusiųjų priežiūros. Vaikams svarbu atsinešti jo amžių įrodantį dokumentą. Vienas suaugęs asmuo gali lydėti ne daugiau kaip keturis vaikus. Kodėl? Nes mums labai svarbus jūsų ir jūsų artimųjų saugumas!

Bendros rūbinės skirtos šeimoms. Jose rasite kabinas persirengti ir atskirus vyrų, moterų dušus. ir vieną bendrą dušą šeimoms. Į treniruoklių salę galima eiti tik sulaukus 16 metų amžiaus.

Apsilankymo trukmė?

Apsilankymo trukmę pasirinksite patys iš administratorės pasiūlytų variantų. Į apsilankymo trukmę įskaičiuotas laikas skirtas persirengimui ir nusiprausimui. Laikas skaičiuojamas nuo įėjimo pro vartus iki išėjimo pro juos. Prašome gerai apgalvoti savo pasirinkimą, nes viršijus apsilankymo trukmę yra skaičiuojamas viršlaikis 1 min. – 0,10 €.

Ką turėti su savimi apsilankant Girstučio baseine?

Jeigu eisite į baseino erdvę – reikalinga tvarkinga maudymosi apranga, švarios šlepetės, rankšluostis pasitiesti pirtyse ir ant gultų, rankšluostis nusiprausti, higienos reikmenys, kūdikiams – neperšlampamos sauskelnės. Plaukimo kepurėlės nėra privalomos, tačiau rekomenduojamos. Svarbu, kad plaukai būtų tvirtai surišti į kuodą arba supinti į kasą. Būti su rūbais baseine – draudžiama.

Jeigu lankysitės grupinėje treniruotėje salėje, arba treniruoklių salėje – reikalinga sportinė apranga ir sportinė avalynė, rankšluostis, vandens buteliukas.

Jeigu kyla klausimų, drąsiai kreipkitės į budinčius gelbėtojus arba trenerius, taip pat prašome reaguoti į jų pastabas. Personalas nori padėti ir rūpinasi jumis.

Ką daryti, jeigu išalksite?

Baseino erdvėje rasite užkandžių bei gėrimų kavinę, kurioje galėsite numalšinti savo alkį. Į baseiną negalima neštis savo maisto bei gėrimų stiklo taroje. Valgyti ir gerti galima tik kavinės erdvėje, sūkurinėje vonioje kokteiliui ne vieta.

Svarbiausia – NEPAMIRŠKITE!

  • Jūs patys esate atsakingas už savo, o ypatingai, už atsivestų vaikų saugumą.
  • Pasirūpinkite savo daiktais, nesineškite vertingų ir nereikalingų daiktų, nepalikite savo daiktų be priežiūros.
  • Turite mums pasiūlymų? Pastabų? O galbūt atvirkščiai – norite pagirti?
    Rašykite: inga@girstuciobaseinas.lt